Personal mŔdic

Carmina Bascompte

"Vivim el nou projecte amb molta il·lusió"
Carmina Bascompte Jorba
Metgessa
cbascompte@csa.cat

Mabel Cabello

"Tenir confiança en nosaltres mateixos"
Mabel Cabello Martín
Metgessa
mcabello@csa.cat

Ana Cid

*Il·lusió en una altra organització"
Ana Cid Prados
Metgessa
acid@csa.cat

Rosa Ferrraz

"Il·lusió en el projecte nou"
Rosa Ferraz Albert
Metgessa
rferrazal@csa.cat

Aurora Garriga

"L'atenció, el diagnòstic i el tractament és l'objectiu del CAP Igualada Nord, que està al vostre servei. Cal que entre tots assolim la capacitat per a la cura de la nostra salut"
Aurora Garriga Badia
Metgessa
agarriga@csa.cat

Claudia Colavita

"Intentem prevenir la malaltia en els nens"
Claudia Colavita
Pediatra
ccolavita@csa.cat

Saul Rivera

"Intentem millorar la salut de la població"
Saul Reynaldo Rivera
Metge
srivera@csa.cat

Matilde Torralba

"Per un futur ple de salut i esperança"
Matilde Torralba
Metgessa
mtorralba@csa.cat

Karina Martini

"Treballar cada dia amb dedicació i il·lusió per la cura de la salut i el benestar dels nostres pacients"
Karina Martini
Metgessa
kmartini@csa.cat

Griselda Gonzßlez


"Si podem triar: triem l'opció més saludable"
Griselda Gonzàlez
Epidemiòloga
ggonzalezzo@csa.cat

Cristina Escardˇ Font


"Em sento afortunada de formar part d'aquest equip i poder tirar endavant un nou projecte il·lusionant"
Cristina Escardó Font
Metgessa
cescardo@csa.cat

Mireia Falguera Vilamajˇ

"Una gran oportunitat de realitzar grans reptes en la població de l'àrea bàsica, tant des del punt de vista assistencial com del personal"
Mireia Falguera Vilamajó
Metgessa
mfalguera@csa.cat

Belgica Minaya

Belgica Mercedes Minaya Polanco
Pediatra
bminaya@csa.cat

M. Belen Vilanova

"Una oportunitat de desenvolupament personal i professional"
M. Belen Vilanova
Metgessa
mvilanova@csa.cat

 

Blanc

Mariana Gruden
Pediatra
mgruden@csa.cat

Consorci Sanitari de lĺAnoia - CAP Igualada Nord
C/ BŔlgica, 5 Ě 08700 Ě Igualada Ě Barcelona Ě T. 938 075 800
   Nou Codi tipus
Data ˙ltima actualitzaciˇ: 04/01/2018