Infermeria

Arantxa Alonso

"Un equip al vostre servei"
Arantxa Alonso Araneta
Infermera
aalonsoar@csa.cat

Marta Bertran Rodriguez

"Salut i il·lusió igualadina"
Marta Bertran Rodríguez
Infermera
mbertranr@csa.cat

Esther Castillo

"Estem disposats a donar el millor de nosaltres"
Esther Castillo Calvo
Infermera
ecastillo@csa.cat

Adolfo Castro

"Per fer una atenció més integral de la persona"
Adolfo Castro Carreras
Infermer
acastro@csa.cat

Judit Chaparro

"Il.lusió per iniciar un nou projecte i atendre als nostres infants i adolescents"
Judit Chaparro Valls
Infermera
jchaparro@csa.cat

M. Àngel de Luís

"Nou centre i bons professionals"
Miquel Àngel de Luís
Infermer
mdeluis@csa.cat

M. Teresa Pelegrí

"És un pas més en la millora de la qualitat assistencial"
M. Teresa Pelegrí Soteras
Infermera
tpelegri@csa.cat

Maite Raga

"M'agrada molt la meva feina d'atenció primària"
Maite Raga Casellas
Infermera
mraga@csa.cat

Neus Riera

"El nostre objectiu és el teu benestar"
Neus Riera Minguet
Infermera
nriera@csa.cat

Marga Sánchez

"Confiança i proximitat per a la millora de la salut"
Marga Sánchez Díaz
Infermera
msanchezdi@csa.cat

Teresa Sellarés

"Aquest projecte és una millora per al ciutadà"
Teresa Sellarés Pascual
Infermera
tsellares@csa.cat

Gisela Solé

"Una millora per a la sanitat d'Igualada"
Gisela Solé Llop
Infermera
gsole@csa.cat

Sílvia Vivas

"Endavant amb il·lusió"
Sílvia Vivas Solé
Infermera
svivas@csa.cat

Pilar Torrellardona

Pilar Torrellardona Cantera
Auxiliar clínica
ptorrellardona@csa.cat

Blanc

Ingrid Lara Rodríguz
Auxiliar clínica
ilara@cs.cat

 

 


 

 

Consorci Sanitari de l’Anoia - CAP Igualada Nord
C/ Bèlgica, 5 · 08700 · Igualada · Barcelona · T. 938 075 800
   Nou Codi tipus
Data última actualització: 04/01/2018